В рамках Всеукраїнської Хресної ходи з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія мощі 10-ти святих цілителів (фото) перебуватимуть і у двох соборах Олександрійської єпархії.  З благословення Преосвященнішого...

Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Архієрей звершив літургію в одному з міських храмів

9 червня 2018 року Преосвященніший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, звершив літургію у храмі Благовіщення Пресвятій Богородиці м.Олександрії.

Його Преосвященству співслужили благочинний округу протоієрей Михайло Бобурка, настоятель протоієрей Олександр Шнякін, протоієрей Олексій Микитенко, священик Георгій Сичьова та диякон Кирил Божко.

По завершенні богослужіння архієрей звернувся до присутніх із словами проповіді.

Видео:
Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2018. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua