Сьогодні вся Олександрійська єпархія підносить свої молитви вдячності Богу, за Його милість і щедроти.  Саме 4 грудня народився наш добрий Архіпастирь, наставник і приклад в духовному.    Ваше Високопреосвященство, щиросердечно вітаємо Вас з...

Архієрей привітав прихожан Свято-Покровського собору

29 квітня 2019 року Преосвященніший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, звершив літургію у храмі Покрова Божої Матері м.Світловодська.

Його Преосвященству співслужили настоятель протоієрей Олександр Коваленко та клірики.

Під час богослужіння, на Малому вході, владика нагородив ієрея Дмитра Качіна правом носити протоієрейський наперсний хрест.

По завершенні служіння архієрей привітав присутніх урочистим «Христос Воскрес» та наголосив на важливості не тільки слідувати зовнішній формі і традиції відзначення Пасхи, але й внутрішньо пережити ці почуття, змінитися і «бути мертвим гріху».

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2019. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua