Сьогодні вся Олександрійська єпархія підносить свої молитви вдячності Богу, за Його милість і щедроти.  Саме 4 грудня народився наш добрий Архіпастирь, наставник і приклад в духовному.    Ваше Високопреосвященство, щиросердечно вітаємо Вас з...

Благовіст

7 квітня 2014 року з благословення Преосвященнішого Боголєпа, єпископа Олександрійського та Світловодського, в день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, у Свято- Успенському  храмі м. Долинська відбулося свято духовного співу «Благовіст».

Зі словами проповіді до присутніх звернувся благочинний Долинського округу настоятель храму протоієрей Віктор Місяйло, а також привітав  всіх зі святом  Благовіщення Пресвятоі Богородиці. Благочинний наголосив на важливість такого свята як "Благовіст" для кожного православного християнина - славити Христа Життєдавця через духовний спів.

На святі були присутні заступник голови райдержадміністрації І.Бондаренко, заступник голови районної ради В.Валантір та духовенство району.

Прес-служба Долтнського благочинного округа

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2019. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua