ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ Преосвященнішого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського, Пастирям, чернецтву і ВСІМ боголюбивим чадам Олександрійської єпархії УПЦ Возлюблені у Господі пастирі, всечесні ченці та черниці! Дорогі брати і сестри...

Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Благодатний вогонь в зоні АТО

10 квітня 2018 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія до зони АТО було направлено чергову благодійну місію.

До гуманітарної допомоги долучилася і Олександрійська єпархія. З благословення Преосвященнішого єпископа Боголєпа разом з протоієреєм Вячеславом Яковенком поїхав до зони АТО і голова військового відділу єпархії протоієрей Олександр Шнякін.

Цього разу так само відвідали м.Кремінне та м.Щастя, де розташовані заклади для дітей з обмеженими можливостями та легеневими захворюваннями відповідно. Велика радість для дітей і несподіванка так скоро знову побачити своїх вже добрих друзів.

Унікальним стало те, що священики повезли на передову та дітям Благодатний вогонь, щоб кожен відчув справжню Пасхальну радість та привітав один одного святковим «Христо Воскрес»!

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2018. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua