098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Преосвященнейшего Боголепа,
епископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Різдвяне послання Преосвященнійшого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського,  всечесним пастирям, чернецтву і всім вірним чадам Олександрійської єпархії Української Православної Церкви   Возлюблені у Господі боголюбиві пастирі, ...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Благодатний вогонь в зоні АТО

10 квітня 2018 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія до зони АТО було направлено чергову благодійну місію. 

До гуманітарної допомоги долучилася і Олександрійська єпархія. З благословення Преосвященнішого єпископа Боголєпа разом з протоієреєм Вячеславом Яковенком поїхав до зони АТО і голова військового відділу єпархії протоієрей Олександр Шнякін. 

Цього разу так само відвідали м.Кремінне та м.Щастя, де розташовані заклади для дітей з обмеженими можливостями та легеневими захворюваннями відповідно. Велика радість для дітей і несподіванка так скоро знову побачити своїх вже добрих друзів. 

Унікальним стало те, що священики повезли на передову та дітям Благодатний вогонь, щоб кожен відчув справжню Пасхальну радість та привітав один одного святковим «Христо Воскрес»!

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2019. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua