Все духовенство Олександрійської єпархії вітає свого Правлячого Архієрея з возведенням у сан архієпископа! Віднині підносимо свої молитви до Господа за Високопреосвященнішого Боголєпа, архієпископа Олександрійського і Світловодського! Щиросердечно...

Благочинний звершив літургію у с.Балахівка

22 квітня 2019 року, по благословінню Преосвященнійшого Боголєпа єпископа Олександрійського і Світловодського, благочинний храмів Петрівського округу протоієрей Димитрій Городецький відвідав храм Воздвиження Хреста Господнього, що у селищі Балахівка. Молилися з настоятелем архімандритом Філіпом. По завершенні Літургії Передосвячених Дарів темою спілкування був Великий Понеділок та прокляття Смоковниці.

Петрівський округ

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2019. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua