Великопостне ПОСЛАННЯ Преосвященнішого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського Пастирям, чернецтву і всім боголюбивим чадам Олександрійської єпархії УПЦ. Возлюблені у Господі отці, брати і сестри!   Час земного життя, як...
Преосвященніший єпископ Боголєп розповідає про основне значення Притчі про блудного сина

Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Блудний син. Наші дні

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів.
Олександрійська єпархія Української Православної Церкви (C) 2013-2018. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua