Все духовенство Олександрійської єпархії вітає свого Правлячого Архієрея з возведенням у сан архієпископа! Віднині підносимо свої молитви до Господа за Високопреосвященнішого Боголєпа, архієпископа Олександрійського і Світловодського! Щиросердечно...

Великдень з «Благодатним вогнем»

"Да воскресне Бог і розсіються вороги Його, і втечуть від лиця Його ті, що ненавидять Його…»

З 27 на 28 квітня 2019 року Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп звершив Богослужіння на честь Світлого Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа у кафедральному соборі Покрова Божої Матері м.Олександрії.

По завершенні Пасхальної літургії Його Преосвященство звернувся до присутніх із словами проповіді. Слова владики Боголєпа були палкими і наповнювали серця правовірних християн безумовної віри у Воскресіння Христове, у вічність життя, у небезцільність всякого страждання і скорботи, коли вона наповнена живою вірою, коли «горе` имеем сердца».

Традиційно було привезено лампаду, затеплену дивовижним "Благодатним вогнем" з Єрусалиму.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2019. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua