Те, що відбулося на Синоді в Стамбулі вчора, шокувало весь православний світ. Схоже на те, що Константинопольський патріархат свідомо стає на шлях розколу світового Православ’я. Патріарх Варфоломій проігнорував заклики Помісних Церков скликати...

Воскресне богослужіння у кафедральному соборі

30 вересня 2018 року, в день вшанування свсв.мцц.Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп звершив літургію у кафедральному соборі Покрова Божої Матері м.Олександрії.

Його Преосвященству співслужили благочинний Бобринецького округу протоієрей Володимир Чутора та духовенство собору. Цього дня відбулася урочиста Хресна хода навколо храму з читанням Євангелія та водоосвяченням.

По завершенні богослужіння архієрей розкрив тему Євангельського читання та актуальність прикладу віри і життя святих мучениць, на честь яких названо малий храм Покровського монастиря.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2018. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua