098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Вся єпархія вітає свого Архіпастиря

4 вересня - для всієї Олександрійської єпархії вже чимало років є особливою датою, адже саме цього дня вшановуються місцевошановані святі священномученики Адріан та Димитрій Олександрійські. 

Також вже 7 років поспіль теж особливого значення набуло вшанування мч.Боголєпа та відзначення Дня Ангела Високопреосвященнішого архієпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа. 

З самого ранку до кафедрального собору Покрова Божої Матері з’їжджалися священики та гості з одинадцяти районів єпархії та з різних куточків області. 

З 9 ранку розпочалася урочиста літургія на чолі з Його Високопреосвященством та у співслужінні з духовенством. 

Цього дня Правлячий архієрей нагородив декількох священнослужителів, у тому числі й благочинних протоієрея Димитрія Городецького, протоієрея Володимира Кузика та протоієрея Василя Мазурка. 

Під час богослужіння було звершено дияконську хіротонію. 

По завершенні спільного служіння владика звернувся до присутніх із словами проповіді, після чого священство та миряни привітали владику зі святом, у тому числі й мер міста Степан Цапюк та представники силових структур. 

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2020. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua