098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Преосвященнейшего Боголепа,
епископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Від просвітницького центру Світловодська до Києва

5 червня 2018 року з благословення Преосвященнішого єпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа до Києва було організовано декілька автобусів з батьками та дітьми на Фестиваль доброти і дитинства «Божі діти». 

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія цей чудовий захід проводиться щороку. 

Таку цікаву подорож до Києва та можливість побувати у Міжнародному центрі культури і мистецтв Федерації профспілок України організували настоятель Свято-Покровського собору спільно з директором україно-болгарського БСП «НАК» Медяником Олегом Григоровичемі для одного з класів православно-просвітницького центру м.Світловодська. 

О 7 ранку з благословенням діти разом із батьками та старшим викладачем Ларисою Самойленко вирушили у дорогу, милуючись краєвидами рідної землі.

Кожен по-своєму уявляв концерт і те, що чекатиме, проте вже з перших кроків по величному Києву навколишня краса та масштаб захоплювали подих та притягували погляд на прекрасні старовинні храми, будівлі, пам’ятники та просто інше, столичне, життя. 

А на самому Фестивалі, затамувавши подих, дивувалися красі та мелодійності виконуваних творів та яскравістю оформлення. Сама атмосфера зачаровувала своєю доброзичливістю та життєрадісним настроєм. 

В результаті, діти отримали чимало справжніх «живих» емоцій та, прямуючи до рідного, залишалося одне - радість та вдячність Богу. 

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2019. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua