Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

В єдності віри та труда на ниві духовній

9 січня 2018 року, в день пам'яті святого первшомученика Стефана, Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп очолив загальноєпархіальну літургію в кафедральному соборі Покрова Божої Матері м.Олександрії.

Його Преосвященству співслужили секретарі, благочинні та чисельне духовенство з усіх куточків єпархії.

Богослужіння пройшло, як завжди, тихо і піднесено, молитовно і велично.

По завершенні архієрей привітав всіх з Різдвом Христовим та підкреслив виключний приклад сили істиного християнського духу, що проявився у житті і смерті святого Стефана. Привітав духовенство з отриманням церковних нагород.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів.
Олександрійська єпархія Української Православної Церкви (C) 2013-2018. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua