ЙОГО ПРЕОСВЯЩЕНСТВУ, ПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ БОГОЛЄПУ, ЄПИСКОПУ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОМУ І СВІТЛОВОДСЬКОМУ     Ваше Преосвященство, дорогий Владико!   Сердечно поздоровляю Вас зі святом Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви...

В єдності віри та труда на ниві духовній

9 січня 2018 року, в день пам'яті святого первшомученика Стефана, Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп очолив загальноєпархіальну літургію в кафедральному соборі Покрова Божої Матері м.Олександрії.

Його Преосвященству співслужили секретарі, благочинні та чисельне духовенство з усіх куточків єпархії.

Богослужіння пройшло, як завжди, тихо і піднесено, молитовно і велично.

По завершенні архієрей привітав всіх з Різдвом Христовим та підкреслив виключний приклад сили істиного християнського духу, що проявився у житті і смерті святого Стефана. Привітав духовенство з отриманням церковних нагород.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2018. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua