В рамках Всеукраїнської Хресної ходи з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія мощі 10-ти святих цілителів (фото) перебуватимуть і у двох соборах Олександрійської єпархії.  З благословення Преосвященнішого...

Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

День Матері з просвітницьким центром

День матері... Найдорожча людина в житті кожного з нас - мама. Саме з нею ми починаємо наше життя, саме її любов завжди оберігає та підтримує нас. Цього року день матері святкували 13 травня. З благословення преосвященного Боголєпа, єпископа Олександрійського та Світловодського, для матерів вихованців Недільної школи при Духовно-просвітницькому центрі св. бл. князів Бориса та Гліба відбувся святковий концерт. Захід вийшов цікавим та різноманітним: діти вітали матусь піснями, віршами, театралізованою постановкою. Натомість мами демонстрували власні здібності у веселих конкурсах. У концерті взяли участь друзі Недільної школи - вокальні ансамблі "Криниченька" та "Зоряний шлях". Дякуємо за чудове свято!

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2018. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua