098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Преосвященнейшего Боголепа,
епископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

День Перемоги не забутий...(відео)

9 травня 2018 року Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп взяв участь у відзначенні 73-Ї річниці Перемоги у Другій Світовій війні. 

Захід розпочався на військовому кладовищі, а потім, після вітання та покладання квітів, відбулася хода від Соборної площі до вул.Діброви, до Братської могили. 

На загальноміському мітингу перед присутніми виступили перший заступник міського голови Л. Давиденко, ветеран війни, учасниця війни та одна з визволителів Олександрії Л.М. Томіліна, радник міського голови В. Дожджаник. 

Його Преосвященство єпископ Боголєп у своєму слові закцентував увагу на важливості і непересічному значенні цього дня, неможливості його забути чи проігнорувати. 

По завершенні мітингу всі зібралися у залі БК «Світлопільський» на святковий тематичний концерт. 

Також у заході взяли участь священики міста. 

Видео: 
Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2018. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua