098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Преосвященнейшего Боголепа,
епископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Різдвяне послання Преосвященнійшого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського,  всечесним пастирям, чернецтву і всім вірним чадам Олександрійської єпархії Української Православної Церкви   Возлюблені у Господі боголюбиві пастирі, ...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

День Перемоги не забутий...(відео)

9 травня 2018 року Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп взяв участь у відзначенні 73-Ї річниці Перемоги у Другій Світовій війні. 

Захід розпочався на військовому кладовищі, а потім, після вітання та покладання квітів, відбулася хода від Соборної площі до вул.Діброви, до Братської могили. 

На загальноміському мітингу перед присутніми виступили перший заступник міського голови Л. Давиденко, ветеран війни, учасниця війни та одна з визволителів Олександрії Л.М. Томіліна, радник міського голови В. Дожджаник. 

Його Преосвященство єпископ Боголєп у своєму слові закцентував увагу на важливості і непересічному значенні цього дня, неможливості його забути чи проігнорувати. 

По завершенні мітингу всі зібралися у залі БК «Світлопільський» на святковий тематичний концерт. 

Також у заході взяли участь священики міста. 

Видео: 
Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2019. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua