098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Преосвященнейшего Боголепа,
епископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

ЙОГО ПРЕОСВЯЩЕНСТВУ, ПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ БОГОЛЄПУ, ЄПИСКОПУ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОМУ І СВІТЛОВОДСЬКОМУ     Ваше Преосвященство, дорогий Владико!   Сердечно поздоровляю Вас зі святом Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

(Доповнено) Архієрей підніс молитви перед чудодійним образом

31 липня та 1 серпня поточного року Преосвященніший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, взяв участь у богослужінні у Свято-Введенському монастирі м.Києва. 

Всенічне Бдіння очолив Високопреосвященніший митрополит Сарненський і Поліський Анатолій, а літургія була звершена Митрополитом Павлом, Намісником Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. 

Богослужіння були приурочені вшануванню 25-Ї річниці пам`яті чудодійного відображення ікони Божої Матері «Призри на смирення» на склі ківоту. Цей образ відомий не тільки цим, але і чисельними зціленнями віруючих. 

Цього дня теж наповнився храм: Архіпастирі з духовенством та вірянами молилися про благословення нашій Рідній Землі та народу, згадуючи великі щедроти Божі, явлені для укріплення духу віри та благочестя. 

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2018. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua