Сьогодні вся Олександрійська єпархія підносить свої молитви вдячності Богу, за Його милість і щедроти.  Саме 4 грудня народився наш добрий Архіпастирь, наставник і приклад в духовному.    Ваше Високопреосвященство, щиросердечно вітаємо Вас з...

Дорогами Рідного краю

8 липня 2014 року в м.Світловодську було організовано екскурсію до с.Талова Балка, с.Озера та с.Велика Скельова.

В екскурсії взяли участь учні Недільної школи, що діє при Свято-Покровському храмі міста.

В ході екскурсії діти побували біля Спасо-Преображенського старовинного храму. Були вражені мальовничими краєвидами та масштаби робіт по відродженню святині.

В с.Озера екскурсантів зустріли різноманітні африканські тварини та рідкісні птахи, що перебувають на території сільського приватного зоопарку. Більшість серед учнів побачили наживо хижих тварин, зокрема левів та крокодилів вперше.

В с.Велика Скельова дітей зустрів Бурлака Віктор Панасович та організував для них можливість ознайомитися з роботою ДАВРУ «ДНІПРО-ІНГУЛЕЦЬ», головне призначення якого полягає у забезпеченні водою сільських господарчих угідь Кіровоградської та Дніпропетровської областей, Криворізького гірничорудного промислового комплексу.

Мета екскурсії полягала в ознайомленні дітей з історією та особливими місцями Рідного краю, прищепленні любові до природи та вміння цінувати і берегти, залишений нашими пращурами, спадок.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2019. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua