098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Все духовенство Олександрійської єпархії вітає свого Правлячого Архієрея з возведенням у сан архієпископа! Віднині підносимо свої молитви до Господа за Високопреосвященнішого Боголєпа, архієпископа Олександрійського і Світловодського! Щиросердечно...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

З благословення Преосвященнішого єпископа Боголєпа у світ вийде нова книга

По благословінню преосвященнішого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського, у лютому 2019 року відоме видавництво випустить книгу, присвячену писанкам.
Авторкою книги, що отримала назву “Українська народна писанка”, є прихожанка Свято-Покровського собору Ірина Михалевич. Видання вийде друком у видавництві "Клуб сімейного дозвілля".
Бажаєте дізнатися як і чим писати писанку? Хочете навчитися фарбувати писанку натуральними барвниками або й розширити список відомих вам рецептів? Про все це — на сторінках видання.
Усі розділи проілюстровано кольоровими фото.
У книзі читач знайде розповіді про походження звичаю виготовлення пасхальних яєць, дізнається, яку молитву читати перед початком роботи, довідається секрети приготування різних писанкарських барвників. Покрокові фото, укладені в окремому розділі, допоможуть написати найкрасивіші орнаменти. Отож творімо красу! Адже вона єднає людські серця з Богом.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2019. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua