098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Сьогодні вся Олександрійська єпархія підносить свої молитви вдячності Богу, за Його милість і щедроти.  Саме 4 грудня народився наш добрий Архіпастирь, наставник і приклад в духовному.    Ваше Високопреосвященство, щиросердечно вітаємо Вас з...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Майже кожен отримав нагороду (відео)

30 квітня 2019 року Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп звершив літургію у кафедральному соборі Покрова Божої Матері м.Олександрії. 

До храму цього дня з’їхалися священики з 8-ми благочинних округів для співслужіння з Його Преосвященством. 

На початку богослужіння архієрей звернувся до всіх із словами підтримки духовної наснаги, закликаючи до тихої молитви та предстояння перед Господом. 

Під час Малого входу владика відзначив чималу кількість духовенства високими церковними нагородами з гучним «Аксіос» та добрими побажаннями. 

По завершенні урочистого служіння Правлячий архієрей привітав всіх потрійним «Христос Воскрес» та нагадав про духовний зміст цього поняття. Також, подякував присутніх за добру волю завітати цього дня до Олександрії, не зважаючи на чисельні та тривалі пасхальні богослужіння. 

Окремо відзнакою Олександрійської єпархії були нагороджені Ксенія Сичьова та Ольга Божко за достойний внесок у розвиток православ`я в регіоні та просвітницьку роботу. 

Видео: 
Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2019. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua