098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Все духовенство Олександрійської єпархії вітає свого Правлячого Архієрея з возведенням у сан архієпископа! Віднині підносимо свої молитви до Господа за Високопреосвященнішого Боголєпа, архієпископа Олександрійського і Світловодського! Щиросердечно...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Молитва в День Тетяни

25 січня 2019 року Преосвященніший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, звершив літургію у храмі святої мучениці Тетяни м.Знам’янка. Його Преосвященству співслужили благочинний округу протоієрей Василь Мазурок, настоятель протоієрей Андрій Подлєсний, протоієрей Євгеній Жабковський, протоієрей Василь Магдич, протоієрей Володимир Потапчук, ієромонах Досіфей, ієромонах Геронтій, священик Костянтин Коробченко, священик Віталій Обезюк, священик Георгій Колебіденко та диякон Кирил Божко.

Цей день визначний не тільки тому, що він є днем Небесної покровительки храму, але й тому, що 25 років тому 25 січня було відкрито цей храм. І сьогодні спільними зусиллями триває реконструкція храму з добудовою дзвіниці, понад чотири роки діє недільна школа для дорослих, яка виконує функцію духовного просвітництва, створено церковний хор.

По завершенні богослужіння Владика Боголєп привітав усіх парафіян з нагоди ювілею. До привітань приєднався також мер міста Знам’янки Сергій Іванович Філіпенко.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2019. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua