098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube
Telegram

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

На території колонії майже завершено новий храм

09 грудня 2019 року в державній установі «Петрівська  виправна колонія (№ 49) почалася підготовка до одного з найбільших християнських свят – свята Різдва Христового. В цей день до храму названого на честь Великомучениці Анастасії Узорішительниці завітали священнослужителі Української Православної  благочинний храмів Петрівського округу настоятель Свято-Покровського храму протоієрей Димитрій Городецький та настоятель храму села Чечеліївка протоієрей Микала Бойко. 
Відслужили урочисту літургію, приурочену до Різдвяного посту, для духовного очищення засуджених. 
Всі засуджені, які приймали участь у цьому релігійному заході, з великою відповідальністю підготувалися до прийняття святих таїнств. Вони постійно відвідували церкву, читали особисті підготовчі молитви. Після проведення церковної служби священики прийняли сповідь та причастили Святими Тілом і Кров'ю Спасителя нашого і Господа Іісуса Христа всіх бажаючих. 
Після завершення обряду причастя протоієрей Димитрій  звернувся до присутніх з проповіддю, під час якої пояснив велике значення прийняття таїнства святого причастя та Різдвяного посту для духовного очищення та зростання кожної людини. Священники закликали засуджених жити з вірою в Господа, бути чесними, порядними, добрими, милосердними, позбавлятися всього гріховного, негативного, відповідально ставитися до різноманітних вчинків у своєму житті.
По завершенні благочинний відвідав будівництво храму названого на честь Святих Первоверховних апостолів Петра і Павла, що будується на тереторії установи.
(Прес. служба виправної колонії #49)

 

Інформацію надала прес-служба Петрівського округу


Подпишитесь на нас в Telegram

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2020. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua