098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Преосвященнейшего Боголепа,
епископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Різдвяне послання Преосвященнійшого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського,  всечесним пастирям, чернецтву і всім вірним чадам Олександрійської єпархії Української Православної Церкви   Возлюблені у Господі боголюбиві пастирі, ...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Незабутні враження від «Голосу країни»

19 січня 2018 року в концертній залі БК «Світлопільський» зібралося стільки людей, що посадкових місць вистачило не всім. 

Всі чекали виступу протоієрея Олександра Клименка, переможця Всеукраїнського конкурсу «Голос країни» 2017 року. 

Урочисту зустріч відкрив Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп, у своїй промові архієрей зазначив виключність цієї події та побажав всім гарного вечора у справжній атмосфері живої та змістовної пісні. 

Продовжили колективи Олександрії та Дімітрово, готуючи і налаштовуючи слухачів на кульмінацію. 

І ось зал завмирає - на сцені звучать перші слова священика...

Дійсно, проповідь стала можливою і через пісню, настільки вона торкалася і вже не залишала без уваги душі і серця всіх присутніх. 

Цього дня завдяки Церкві люди згадали, якою повинна бути пісня - зі змістом, котрий нас може спонукати стати кращими і проявити більше любові. 

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2019. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua