Не дивлячись на будні, молитва звершилася

19 квітня 2019 року, по благословінню Преосвященнійшого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського, благочинний храмів Петрівського округу протоієрей Димитрій Городецький у співслужінні з протоієреєм Михайлом Царуком в храмі Вознесіння Господнього смт Петрове звершив Літургію Передосвячених Дарів. Приємно було споглядати, що в робочий день храм не був пустим. Релігійні громади селища завжди намагаються дотримуватися Великопостних служб і моляться за мир, спокій, здоров'я та благополуччя нашої держави і Матері Церкви. По завершенні благочинний звернувся зі словами привітання, подяки і побажання гідно підготуватися до зустрічі Христового Воскресіння.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2019. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua