Возлюбленные о Господе боголюбивые пастыри, всечестные иноки и инокини! Дорогие братья и сестры, Христос родился! «Великая благочестия тайна: Бог явился во плоти…» (1Тим.3:16) Сердечно поздравляю всех вас, друзья мои, с Рождеством Господа, и Бога...

Новий храм на кладовищі

24 травня 2014 року, у день пам’яті рівноапостольних Кирила і Мефодія, Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп звершив візит до Олександрівського благочинного округа.

Його Преосвященство освятив новозбудований храм на честь свт.Миколая Чудотворця при кладовищі смт.Олександрівка за участю секретаря Олександрійської єпархії протоієрея Анатолія Штанька, благочинного округа протоієрея Володимира Кузика та диякона Григорія Івахна.

Церкву було збудовано на благодійні кошти Бориса Миколайовича Кузика.

Після освячення було звершено літургію, по завершенні якої владика Боголєп звернувся до присутніх із словами проповіді.

Протоієрей Віталій Коваленко

Фото: Кирил Божко

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2020. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua