Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Олександрійська єпархія

Олександрійська єпархія - єпархія Української Православної Церкви, об'єднує приходи і монастирі на території Олександрійського, Олександрівського, Бобринецького, Долинського, Знам'янського, Компаніївського, Новгородківського, Онуфріївського, Петрівського, Світловодського та Устинівського районів Кіровоградської області.

Кафедральне місто - Олександрія.

Кафедральний собор - Покровський (Олександрія).

Утворена рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви від 27 липня 2007 року. Нова єпархія була виділена зі складу Кіровоградської.

Рішенням Синоду Української Православної Церкви від 20 грудня 2012 року (журнал № 106) на Олександрійську кафедру був обраний архімандрит Боголєп (Гончаренко), клірик Кіровоградської єпархії, з подальшими нареченням в єпископа і хіротонією.

25 грудня 2012 духовенство Олександрійської єпархії зустріло свого Правлячого архієрея - Преосвященного єпископа Боголєпа.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів.
Олександрійська єпархія Української Православної Церкви (C) 2013-2017. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua