098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Все духовенство Олександрійської єпархії вітає свого Правлячого Архієрея з возведенням у сан архієпископа! Віднині підносимо свої молитви до Господа за Високопреосвященнішого Боголєпа, архієпископа Олександрійського і Світловодського! Щиросердечно...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Пасха без обмежень

З благословення Преосвященнішого єпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа благочинний Олександрійського округу протоієрей Михайло Бобурка звершив візит до будинку пристарілих Олександрії. 

Щороку бажання тих, хто самостійно не може завітати до храму, враховується і Пасхальна радість вже традиційно розділяється і з людьми похилого віко, що перебувають в цій установі. 

Проте не тільки молитвою, пасхою та писанками вітали присутніх. Для всіх бажаючих було представлено концертну програму від Димитрівської недільної школи під керівництвом Надії Бобурки. 

Тож, обмежень для радості і можливості відчути справжнє свято Великодня не було. 

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2019. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua