В рамках Всеукраїнської Хресної ходи з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія мощі 10-ти святих цілителів (фото) перебуватимуть і у двох соборах Олександрійської єпархії.  З благословення Преосвященнішого...

Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Патнаївка зустріла архієрея

7 червня 2018 року Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп звершив літургію у Спасо-Преображенському храмі с.Пантаївки Олександрійського району.

Його Преосвященству співслужили: секретар єпархії протоієрей Анатолій Штанько, благочинний округу протоієрей Михайло Бобурка, настоятель протоієрей Миколай Гордієвський та диякон Кирил Божко.

По завершенні богослужіння владика привітав присутніх з днем пам`яті знайдення глави Пророка і Предтечі Іоанна та нагадав про необхідні критерії дійсності християнського життя.

Видео:
Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2018. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua