Повсюди прославляють Різдво

11 січня 2019 року , в період новорічно-різдвяних свят, до районної державної адміністрації завітав церковний хор на чолі з благочинним Петрівського району, протоієреєм Дмитром Городецьким. Чудовий  хор подарував слухачам духовну насолоду та естетичне задоволення від свого співу, відчуття свята і повернув у чарівний час колядок, розкрив у своєму співі всі барви почуттів зворушливих днів.  Під спів цього гарного хору хотілося часом радіти, часом плакати, часом просто слухати чудову гармонію. Настоятель Cвято-Покровської церкви священик Димитрій побажав усім здоров'я, миру та Божої благодаті. Також в цей чарівний день аматорський хор разом з священиком відвідали Петрівську Селищну Раду, де мали змогу привітати з Різдвом Христовим всіх присутніх, а також Петрівський Військовий Комісаріат!

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2019. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua