098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Все духовенство Олександрійської єпархії вітає свого Правлячого Архієрея з возведенням у сан архієпископа! Віднині підносимо свої молитви до Господа за Високопреосвященнішого Боголєпа, архієпископа Олександрійського і Світловодського! Щиросердечно...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

"Повітряна Хресна хода" Олександрійської єпархії

5 грудня 2014 року з благословення Його Преосвященства Преосвященнішого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського, було звершено «повітряну Хресну ходу».

Вертоліт почав свій маршрут з Олександрії та, облетівши Олександрійський, Світловодський, Знам’янський райони, повернувся до «рідної» військової частини №2269.

На борту вертольоту знаходилися мощі святих: прп.Серафіма Саровського, прп.Агапіта Печерського, прпп. Амфілохія та Іова Почаївських, свт.Луки Кримського, прп.Іллі Муромця, прп.Гавріїла Афонського, св.. Якова, брата Господнього, вмч.Пантелеймона Цілителя, сщмч.Володимира, митрополита Київського та частка Животворящого Хреста Господнього.

Зокрема, у ході взяли участь командир військової частини №2269 м.Олександрії  полковник Побиванець Геннадій Юрійович, благочинний Олександрійського округу протоієрей Михайло Бобурка та протоієрей Олександр Шнякін.

Було звершено молитву за Україну та окроплено освяченою водою крайні точки за маршрутом перельоту.

   

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2019. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua