В рамках Всеукраїнської Хресної ходи з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія мощі 10-ти святих цілителів (фото) перебуватимуть і у двох соборах Олександрійської єпархії.  З благословення Преосвященнішого...

Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Подарунок для мами

3 березня 2018 р. для дітей з ГО Олександрії "Серце матері" був шалений день, а все тому що наша зустріч пройшла під девізом :"Я несу в подарунок мамі".

Зовсім скоро 8 березня і ми хотіли, щоб діти могли підготувати подаруки для своєї найріднішої людини власними руками. На втілення цієї ідеї відгукнулися 2 чарівні жінки, мами: Таісія Карпенко, яка підготувала для дітей заняття, де вони виготовили квіти-гіацинти та Вікторія Олещенко-Тортікова, яка підготувала та провела для дітей майстер-клас по прикрашанню весняного печива. МК викликав бурю емоцій захоплення, радість, цікавість до чогось нового. Хочеться окремо подякувати Вікторії за сертифікати, які діти отримали по закінченню МК, адже це не тільки радість для дітей, а й привід мамам пишатися своїми дітьми, їхніми маленькими досягненнями.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2018. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua