Сьогодні вся Олександрійська єпархія підносить свої молитви вдячності Богу, за Його милість і щедроти.  Саме 4 грудня народився наш добрий Архіпастирь, наставник і приклад в духовному.    Ваше Високопреосвященство, щиросердечно вітаємо Вас з...

Події навколо Успенського храму у Кропивницькому намагаються врегулювати

25 січня 2019 р. в прес-центрі CBN (третій поверх ТЦ «Реал») відбулася прес-конференція  щодо ситуації навколо Свято-Успенського храму обласного центру. Спікери зустрічі: настоятель Свято-Успенського храму митрополит  Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф, єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп, прес-секретар Кіровоградської єпархії УПЦ протд. Іоанн Ганчин та ключар Успенського храму прот. Сергій Новак поспілкуються з журналістами та громадськими активістами.
В ході зустрічі з пресою архієреї та священнослужителі висловили свою позицію щодо ситуації, що склалася навколо храму, та відповіли на запропоновані запитання.

Відео ютуб-каналу CBN: https://www.youtube.com/channel/UCOK-G-z3QSORRPuJSPr2BaQ

Також у цими днями Преосвященніший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, зустрівся з прихожанами Свято-Успенського храму м.Кропиницького. Як перший настоятель і засновник приходу владика намагався заспокоїти вірян та укріпити їхню надію на справедливе вирішення ситуації. Було звершено спільне богослужіння на чолі з Високопреосвященнішим Іоасафом, архієпископом Кропивницьким та Новомиргородським.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2019. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua