Сьогодні вся Олександрійська єпархія підносить свої молитви вдячності Богу, за Його милість і щедроти.  Саме 4 грудня народився наш добрий Архіпастирь, наставник і приклад в духовному.    Ваше Високопреосвященство, щиросердечно вітаємо Вас з...

Постриг, що звершується в серці

24 квітня 2019 року у кафедральному соборі Покрова Божої Матері відбулася важлива подія - монаський постриг, котрий звершив Преосвященніший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський.

Прихожани храму, духовенство стали свідками важливого і виваженого кроку трьох християн послужити Господу у монаському подвизі.

Кожен крок особливого обряду супроводжувався відповідними молитвами і проголошеннями. В знак глибокого смирення та готовності зректися мирського лягали на підлогу і давали обіти.

Кожному були вручені чьотки для молитовного подвигу.

Проте, кожен має розуміти, і архієрей завжди про це нагадує духовенству, що одяг і зовнішнє виконання необхідного нас може явити в певному образі перед людиною, а перед Богом - тільки наміри серця являють істину.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2019. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua