Те, що відбулося на Синоді в Стамбулі вчора, шокувало весь православний світ. Схоже на те, що Константинопольський патріархат свідомо стає на шлях розколу світового Православ’я. Патріарх Варфоломій проігнорував заклики Помісних Церков скликати...

Православна творчість

Повідомлення про помилку

User warning: The following module is missing from the file system: flowplayer. For information about how to fix this, see the documentation page. в _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (рядок 1143 із /home/lylplssk/public_html/includes/bootstrap.inc).
Хор братии Афона - "Да молчит всякая плоть"
Русский бас-профондо - Молитва ("Миром Господу помолимся...")
Русский бас-профондо - Пред твоим крестом
Праздничный хор гефсиманского скита - Единородный сыне
Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2018. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua