"Мы знаем, что мы от Бога и что весь мир лежит во зле" (1Иоан.5:19) Продолжая обсуждать, оскорбительныевысказывания Константинопольского патриарха,относительно статуса архиереев УПЦ и нашегоПредстоятеля - Блаженнейшего митрополита Онуфрия, которых...

Преосвященнійший Боголєп взяв участь у зустрічі учасників Архієрейського Собору з В.В. Путіним

Преосвященнійший  Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, взяв участь у зустрічі учасників Архієрейського Собору Руської Православної Церкви з Президентом Російської Федерації В.В. Путіним, яка відбулася 1 лютого 2013 р. у Кремлі.

Згідно матеріалу, викладеного прес-службою Патріарха Московського і всієї Русі, В.В. Путін під час свого вступного слова звернувся зі словами подяки до присутніх служителів зарубіжних єпархій, автономних та самокерованих Церквів, особливо Руській Православній Церкві Закордоном, єдність з якою було відновлено більше п’яти років назад, а також побажав Архієрейському Собору та всім присутнім плідних трудів і всього самого доброго.

Наприкінці зустрічі В.В. Путін відповів на запитання архієреїв.

Прес-служба Олександрійської єпархії

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2020. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua