"Мы знаем, что мы от Бога и что весь мир лежит во зле" (1Иоан.5:19) Продолжая обсуждать, оскорбительныевысказывания Константинопольского патриарха,относительно статуса архиереев УПЦ и нашегоПредстоятеля - Блаженнейшего митрополита Онуфрия, которых...

Преосвященнійший єпископ Боголєп взяв участь у соборному архієрейському служінні на честь четвертої річниці інтронізації Святішого Патріарха Кирила

1 лютого 2013 року, в четверту річницю інтронізації Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила, Преосвященнійший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, взяв участь у соборному архієрейському служінні в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя.

Згідно інформації офіційного сайту РПЦ, зважаючи на особливу урочистість випадку, Святіший Патріарх Кирил за традицією, що склалася, прибув до храму на автомобілі «Чайка», що належав митрополитові Никодиму (Ротову).

Предстоятелю Руської Православної Церкви співслужили: митрополит Токійський і всієї Японії Даниїл; постійні члени Священного Синоду Руської Православної Церкви митрополити Санкт-Петербурзький і Ладозький ВолодимирМінський і Слуцький ФіларетКрутицький і Коломенський ЮвеналійКишинівський і всієї Молдови ВолодимирАстанайський і Казахстанський ОлександрТашкентський і Узбекистанський ВікентійСаранський і Мордовський Варсонофій, керуючий справами Московської патріархії, Волоколамський Іларіон, голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату; єпископат Московського Патріархату, який прибув на Архієрейський Собор Руської Православної Церкви; представники Помісних Православних Церков при Патріархові Московському і всієї Русі —митрополит Киринський Афанасій (Олександрійська Православна Церква),архієпископ Филипопольський Нифон (Антіохійська Православна Церква), єпископ Моравицький Антоній (Сербська Православна Церква), архімандрит Стефан (Діспіракіс) (Єрусалимська Православна Церква), архімандрит Феоктист (Димитров)(Болгарська Православна Церква), протоієрей Олексій Ющенко (Православна Церква Чеських земель і Словаччини), архімандрит Ісидор (Мінаєв), начальникРуської духовної місії в Єрусалиміпротоієрей Володимир Диваков, секретар Патріарха Московського і всієї Русі по м. Москві; протоієрей Михаїл Рязанцев, ключар Храму Христа Спасителя; керівники Синодальних установ у священному сані, намісники ставропігійних монастирів, духовенство м. Москви.

Святіший Патріарх Кирил відправляв богослужіння в інтронізаційному облаченні, з точною копією палиці святителя Петра, митрополита Московського, всієї Росії чудотворця.

За Літургією співали хор Храму Христа Спасителя (регент — І.Б. Толкачов) і хор московського Стрітенського монастиря (регент — Н.С. Жила).

Після закінчення Літургії було звершено молебень. Подячну молитву прочитав митрополит Крутицький і Коломенський Ювеналій.

Потім владика Ювеналій оголосив вітальний адрес від імені членів Священного Синоду Руської Православної Церкви, після чого підніс Його Святості Казанську ікону Божої Матері та квіти.

Предстоятель Руської Церкви звернувся до присутніх із Первосвятительським словом.

Прес-служба Олександрійської єпархії

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2020. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua