098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube
Telegram

"Мы знаем, что мы от Бога и что весь мир лежит во зле" (1Иоан.5:19) Продолжая обсуждать, оскорбительныевысказывания Константинопольского патриарха,относительно статуса архиереев УПЦ и нашегоПредстоятеля - Блаженнейшего митрополита Онуфрия, которых...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Преосвященнійший єпископ Боголєп відвідав Петрівський благочинний округ

По тому дізнаються всі, що ви є Моїми учнями, якщо будете мати любов між собою (Ів. 13, 35).

Саме так можна охарактеризувати атмосферу, створену приїздом Преосвященнійшого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського, до Петрівського благочинного округу в  Хресто-Воздвиженський храм смт.Іскрівка 8 лютого 2013 року.

На богослужінні Владиці сослужили настоятель храму протоієрей Василій Загребін та близько 15 священнослужителів, зокрема, були присутні:

секретар Олександрійського єпархіального управління – архімандрит Христофор Лисенко,

благочинний Петрівського округу – ієрей Дмитро Городецький,

благочинний Бобринецького округу – протоієрей Володимир Чутора,

благочинний Олександрійського округу – протоієрей Анатолій Штанько.

Після літургії було проведено молебін біля раки з мощами сщмч.Миколая Іскрівського, яка вже стільки років поспіль знаходиться у Хресто-Воздвиженському храмі.

По завершенні богослужіння Владика Боголєп звернувся до священства та прихожан храму зі словами проповіді, в якій зазначив важливу роль християнської братської любові, як запоруки єдності Церкви і розвитку Православ’я.                Застеріг від руйнуючого впливу гордості та засвоєння, як основи ствердження віри і стояння в ній, суб’єктивної думки, яка неузгоджена чи протирічить загальноприйнятим церковним канонам.

Не залишилося без уваги і джерело, біля якого постійно, у свій час, молився сщмч.Миколай Іскрівський, і про цілющі властивості якого відомо ще з давніх часів.

На завершення візиту Преосвященнійшого Боголєпа настоятель храму запросив всіх до трапези.

 


Подпишитесь на нас в Telegram

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2020. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua