098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube
Telegram

"Мы знаем, что мы от Бога и что весь мир лежит во зле" (1Иоан.5:19) Продолжая обсуждать, оскорбительныевысказывания Константинопольского патриарха,относительно статуса архиереев УПЦ и нашегоПредстоятеля - Блаженнейшего митрополита Онуфрия, которых...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Преосвященнійший єпископ Боголєп привітав архієпископа Криворізького і Нікопольського Ефрема

В неділю 36-ту по П’ятидесятниці, в день святкування Собору новомучеників та сповідників на Землях Русі у ХХ ст.. за Христа постраждалих, в день пам’яті прп.Єфрема Печерського, Преосвященнійший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, молитовно привітав архієпископа Криворізького і Нікопольського Єфрема з Днем Ангела.

Урочисте богослужіння при великій кількості вірян та представників влади відбулося у Спасо-Преображенському соборі м.Кривого Рогу.  Разом з єпископом Боголєпом співслужили  і привітали архієпископа Єфрема єпископи: Дніпродзержинський і Царичанський Володимир, Кременчуцький і Лубенський Миколай.

По завершенні літургії та святкового молебна,  архієпископ Криворізький та Нікопольський Єфрем звернувся до присутніх зі словами подяки.


Подпишитесь на нас в Telegram

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2020. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua