098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube
Telegram

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Преосвященнійший єпископ Боголєп привітав єпископа Вознесенського і Первомайського Олексія з Днем Ангела

25 лютого 2013 року, у день свята Іверської ікони Божої Матері та пам'яті свт.Олексія, митрополита Московського та всієї Русі чудотворця, Преосвященнійший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, привітав Преосвященнійшого Олексія, єпископа Вознесенського і Первомайського, з Днем Ангела.

Святкова літургія, що відбулася у храмі Христа Спасителя м.Южноукраїнська зібрала чималу кількість віруючих. Привітати Правлячого архієрея Вознесенської єпархії також завітали представники влади та бізнесмени краю.

Богослужіння очолив керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський Антоній. В богослужінні взяли участь: Високопреосвященнійший Питирим, митрополит Миколаївський і Очаківський; Преосвященнійший Єфрем, єпископ Бердянський і Приморський; Преосвященнійший Олексій, єпископ Вознесенський і Первомайський та Преосвященнійший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський.

По завершенні служіння Владика Боголєп разом з усіма привітав єпископа Вознесенського і Первомайського Олексія з Днем Ангела.   

 

Автор: протоієрей Віталій Коваленко

Фото: ієрей Олександр Кривко


Подпишитесь на нас в Telegram

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2020. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua