Преосвященнійший єпископ Боголєп привітав єпископа Вознесенського і Первомайського Олексія з Днем Ангела

25 лютого 2013 року, у день свята Іверської ікони Божої Матері та пам'яті свт.Олексія, митрополита Московського та всієї Русі чудотворця, Преосвященнійший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, привітав Преосвященнійшого Олексія, єпископа Вознесенського і Первомайського, з Днем Ангела.

Святкова літургія, що відбулася у храмі Христа Спасителя м.Южноукраїнська зібрала чималу кількість віруючих. Привітати Правлячого архієрея Вознесенської єпархії також завітали представники влади та бізнесмени краю.

Богослужіння очолив керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський Антоній. В богослужінні взяли участь: Високопреосвященнійший Питирим, митрополит Миколаївський і Очаківський; Преосвященнійший Єфрем, єпископ Бердянський і Приморський; Преосвященнійший Олексій, єпископ Вознесенський і Первомайський та Преосвященнійший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський.

По завершенні служіння Владика Боголєп разом з усіма привітав єпископа Вознесенського і Первомайського Олексія з Днем Ангела.

Автор: протоієрей Віталій Коваленко

Фото: ієрей Олександр Кривко

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2019. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua