Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Преосвященніший єпископ Боголєп вручив грамоти представникам управління культури

9 листопада 2017 року Преосвященніший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, взяв участь у відзначенні Дня працівника культури та народної творчості.

Урочистості проходили у стінах БК "Світлопільський" м.Олександрії.

У своєму зверненні архієрей визначив велику роль культури та творчості в житті кожної людини, адже це є ознака обдарованності Богом і відкритості душі.

На честь свята владика вручив "Архієрейські грамоти" та благословив на подальший плідний труд.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів.
Олександрійська єпархія Української Православної Церкви (C) 2013-2017. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua