ЙОГО ПРЕОСВЯЩЕНСТВУ, ПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ БОГОЛЄПУ, ЄПИСКОПУ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОМУ І СВІТЛОВОДСЬКОМУ     Ваше Преосвященство, дорогий Владико!   Сердечно поздоровляю Вас зі святом Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви...

Преосвященніший єпископ Боголєп освятив храм при монастирі Олександрії

11 листопада 2017 року, у день пам'яті прмц.Анастасії Римлянині, Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп звершив чин освячення новозбудованного храму на честь муч.Лідії при Покровському монастирі Олександрійського округу.

Його Преосвященству співслужили секретар протоієрей Анатолій Штанько, протоієрей Михайло Бобурка, архімандрит Серафім (Краснов), протоієрей Валерій Римарь та диякон Кирил Божко.

По завершенні освячення та літургії владика привітав присутніх з подією, котра увійде в новітню історію єпархії та буде згадуватися і у наступних поколіннях. Архієрей вручив ктітору, Едуарду Джангіровичу Зейналову, орден священномучеників Олександрійських Адріана та Дімітрія за посильний вклад у розвиток православ'я реґіону.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2018. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua