Преосвященніший єпископ Боголєп привітав паству храму св.ап.Петра і Павла з престольним святом

12 липня 2014 року, у день пам’яті святих апостолів Петра і Павла, Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп відвідав один з храмів м.Світловодська та привітав настоятеля протоієрея Олега Тарахненка та паству з престольним святом.

В храмі св..апостолів Петра і Павла Преосвященніший єпископ Боголєп звершив літургію та дияконську хіротонію.

По завершенні Богослужіння та Хресної ходи навколо храму владика привітав всіх присутніх з святом та побажав диякону Миколаю достойно нести подвиг служіння Богу в лоні Святої Православної Церкви.

Також, з привітаннями і квітами приїхав мер міста Юрій Миколайович Котенко.

Слід зазначити, що до престольного свята в храмі поставили нові вікна, постелили ламінат та було зроблено «натяжну стелю».

Фото: Кирил Божко

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2019. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua