Різдвяне послання Преосвященнійшого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського,  всечесним пастирям, чернецтву і всім вірним чадам Олександрійської єпархії Української Православної Церкви   Возлюблені у Господі боголюбиві пастирі, ...

Престольный праздник в с.Иваново

21 сентября 2014 года, в день празднования Рождества Пресвятой Богородицы, в с.Иваново было совершено праздничное Богослужение в честь престольного праздника. Литургию совершил настоятель Свято-Рождественского храма иерей Александр Кулинич в сослужении прот. Алексея Федотова, прот. Николая Шульги, иер. Андрея Терещенко, прот. Николая Алексеева, прот. Иоанна Завадского. По завершении настоятель поздравил присутствующих с праздником и обратился со словами проповеди.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2019. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua