Все духовенство Олександрійської єпархії вітає свого Правлячого Архієрея з возведенням у сан архієпископа! Віднині підносимо свої молитви до Господа за Високопреосвященнішого Боголєпа, архієпископа Олександрійського і Світловодського! Щиросердечно...

Приютівці відзначили Престольне свято

6 травня 2019 року, у день пам'яті святого великомученика Георгія Побідоносця, в смт. Приютівка Олександрійського району відбулося молитовне відзначення Престольного свята Свято-Георгіївського храму. Божественну Літургію очолив благочинний Олександрійського округу протоієрей Михайло Бобурко разом з настоятелем храму священиком Василем Левченком та гостями у священному сані, після чого було відслужено молебень св. Георгію із хресним ходом навколо храму. На святковому богослужінні молилася дружина мецената храму - Устенко Наталя Семенівна, а також прочани із сусідніх сіл, які долучилися до прославлення святого великомученика. Привітати своїх односельців та віруючих Приютівської громади прибув селищний голова Коломійцев Андрій Олександрович, який побажав, щоб кожен відчув на собі молитовне заступництво святого Георгія. Традиційно, молитовне свято завершилося святковим обідом для всіх богомольців.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2019. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua