В рамках Всеукраїнської Хресної ходи з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія мощі 10-ти святих цілителів (фото) перебуватимуть і у двох соборах Олександрійської єпархії.  З благословення Преосвященнішого...

Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Просвітницькі екскурсії для дітей

2  березня 2018 року - Виставка фіалок. Було виставлено дуже багато гарних квітів.
Похід в дитячу бібліотеку ім. Гагаріна. Діти взяли книжечки та пограли в розважальній кімнаті.

4 березня  вихованці єпархіальної недільної школи при духовно просвітницькому центрі свсв. Бориса і Гліба разом з батьками відвідали Олександрійський міський музейний центр.
Завідуючі відділами провели цікаву оглядову екскурсію в оновлених після ремонту залах музейного центру: історії та етнографії, краєзнавства і природи. Діти з зацікавленням слухали інформацію, відкривали для себе історію рідного міста і краю, знайомилися з новими предметами, які являються унікальними експонатами міського музею.

9 березня  екскурсія в галерею  VashArt. Ірина Кваша розповіла про свою галерею, про виставку картин, дитячих малюнків. Нас зустріли дуже тепло.
Хочемо сказати велике спасибі Ірині Кваші за її труди на благо міста.
Також побували на  прекрасному  майстер-класі з Петриківського розпису від Анни Душиної.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2018. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua