Те, що відбулося на Синоді в Стамбулі вчора, шокувало весь православний світ. Схоже на те, що Константинопольський патріархат свідомо стає на шлях розколу світового Православ’я. Патріарх Варфоломій проігнорував заклики Помісних Церков скликати...

Свято місцевошанованого образу

29 вересня 2018 року, в день вшанування образу Божої матері «Призри на смирення», Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп звершив літургію в храмі Вознесіння Божого в Бобринці. Цей день для вірян міста є особливим, адже відзначається два свята: місцевошанованого образу Богородиці та 27-річчя ієрейської хіротонії настоятеля протоієрея Володимира Чутори, благочинного округу.

Його Преосвященству співслужили також і священники району, гості.

По завершенні богослужіння Хресною ходою з молитвою та піснеспівами обійшли навколо храму, окропили вірян святою водою та зачитали Євангеліє.

У своєму слові архієрей привітав прихожан та настоятеля з святами, звернув увагу на роботи по оздобленню храму.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2018. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua