Священики єпархії взяли участь в урочистому богослужінні Козельщини

6 березня 2018 року, в день вшанування чудотворної ікони Пресвятої Богородиці "Козельщанська", за благословенням правлячого архієрея Преосвященнішого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського, благочинні Олександрійського та Петрівського округів, протоієреї Михайло Бобурка та Дмитро Городецький відповідно, у Козельщанському жіночому монастирі Різдва Богородиці взяли участь у святковій літургії та Хресній ході, яку очолив Високопреосвященніший Миколай, архієпископ Кременчуцький і Лубенський, в співслужінні з Іоанном, єпископом Золотоношським, вікарієм Черкаської єпархіі. По завершенні вітального слова всі паломники вкусили монастирської трапези та з благословенням Цариці Небесної відправились до рідних земель.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2018. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua