18 березня у резиденції Предстоятеля УПЦ на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулося перше у 2020 році засідання Священного Синоду Української Православної Церкви, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. ЗВЕРНЕННЯ...

Священик звершив молитву про загиблих воїнів Афганістану

15 лютого 2020 року, в день відзначення виводу радянських військ з Афганістану, при храмі св.вмч. Феодора та Анастасії м.Олександрії з благословення Високопреосвященнішого архієпископа Боголєпа настоятель храму протоієрей Олексій Микитенко звершив панахиду в пам`ять про загиблих воїнів.
По завершенні молитви священик навів цитати із Святого Письма, що нагадують про вічне життя та виключне милосердя Боже, особливо, коли віддано життя заради ближніх.

Інформацію надав протоієрей Олексій Микитенко

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2020. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua