098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Преосвященнейшего Боголепа,
епископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ Преосвященнішого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського, Пастирям, чернецтву і ВСІМ боголюбивим чадам Олександрійської єпархії УПЦ Возлюблені у Господі пастирі, всечесні ченці та черниці! Дорогі брати і сестри...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Серце матері залишається небайдужим

З благословення Преосвященнішого єпископа Олександрійського та Світловодського Боголєпа відбулася паломницька поїздка на запрошення настоятеля храму святого пророка Іллі архімандрида Христофора (Лисенка), що у с.Головківка. Екскурсія відбулася за підтримки комерційного директора УкрАгроКома, депутата областної ради Фесюка П.Д.. Діти з громадської організації Олександрії "Серце матері" прийняли участь у Таїнствах Сповіді та Причастя, хрестному ході до істочника, де було звершено молебень Божій Матері "Живоносне Джерело”, після чого діток запросили до смачного обіду і всі отримали солодкі подаруночки. 

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2018. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua