098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube
Telegram

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Студенти третього віку розпочали навчальний рік!

Відкриття нового навчального року в Університеті третього віку
Непомітно, але впевнено вступила у свої права золотиста осінь. І саме в цю гарну пору року, 3 жовтня 2019 року, у затишній залі районної ради відбулося відкриття нового навчального року в Університеті третього віку територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Петрівського району.

На заході були присутні: перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Панета, голова районної ради Тамара Сакара, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Валентина Сибіра, голова районної організації ветеранів України Олег Гіюк, викладач факультету релігієзнавства – протоієрей Дмитро Городецький/

Директор територіального центру Інна Лук’янова під час свого виступу за допомогою відео презентації розповіла про те, як пройшов минулий навчальний рік, як за сім років існування Університету третього віку збільшилася кількість студентів від 14 чоловік до 41, про те, які клуби і гуртки працюють для студентів у позаурочний час і що у новому 2019-2020 навчальному році вже відкривається три факультети: релігієзнавство, мистецький факультет та факультет інформаційних технологій. Інна Олександрівна побажала студентам із задоволенням отримувати нові знання, досягати нових вершин, творчого натхнення , успіхів у навчанні та міцного здоров’я.

З вітальними словами до студентів звернулися Тетяна Панета і Тамара Сакара, які побажали їм міцного здоров’я, оптимізму, тепла та затишку в їхніх оселях, щоб дружня студентська сім’я збільшувалася і наступного року зала була заповнена повністю. Керівники району також подякували колективу Петрівського територіального центру за турботу про людей поважного віку.

Потім до студентів звернувся викладач факультету релігієзнавства Університету третього віку протоієрей Дмитро Городецький, який привітав присутніх з початком нового навчального року та побажав, щоб навчальний процес приніс не тільки величезну користь, а й радість від осягнення мудрості у спілкуванні з педагогами та друзями.

Потім присутні привітали оплесками новачків-першокурсників, які впевнено вступили до Університету третього віку, та студентів-ветеранів, які вже всьоме прийшли за новими знаннями до Університету.

Ведучий заходу – Дмитро Суліма привітав присутніх зі святом веселими піснями, а студентка Університету третього віку Катерина Штепа зачитала вірш.

Завершилось свято загальним фото на згадку.

 

Інформацію надав благочинний Петрівського району прот.Дмитро Городецький


Подпишитесь на нас в Telegram

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2020. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua