В рамках Всеукраїнської Хресної ходи з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія мощі 10-ти святих цілителів (фото) перебуватимуть і у двох соборах Олександрійської єпархії.  З благословення Преосвященнішого...

Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

У Бобринці оновлюється старовинний храм

Місто Бобринець Олександрійської єпархії вже давно славиться храмом XIX сторіччя на честь  Вознесіння Господнього.

Величний храм має три приділи та прекрасну архітектуру.

Настоятель церкви протоієрей Володимир Чутора, благочинний округу, тривалий час підтримував будівлю та оздоблював і в цьому році розпочато повне оновлення внутрішньої частини.

Кожного разу з великою радістю сприймається така інформація, адже в ній панує надія, відчуття небайдужості, відновлення. Добре, коли по милісті Божій нам вдається оновити свої душу і серце покаянням та прикрасити благочестям.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2018. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua