098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube
Telegram

"Мы знаем, что мы от Бога и что весь мир лежит во зле" (1Иоан.5:19) Продолжая обсуждать, оскорбительныевысказывания Константинопольского патриарха,относительно статуса архиереев УПЦ и нашегоПредстоятеля - Блаженнейшего митрополита Онуфрия, которых...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

У Всесвітній день православної молоді Владика Боголєп освятив Олександрійську міську дитячу лікарню

У 37-му седмицю, в день святкування Стрітення Господнього, а також у Всесвітній день православної молоді, Преосвященнійший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, освятив Олександрійську міську дитячу лікарню. В освяченні взяли участь:

благочинний Олександрійського округу протоієрей Анатолій Штанько, протоієрей Михайло Бабурко, ієрей Олександр Кривко.

На освяченні були присутні: завідуюча лікарнею Олена Валентинівна Відюкова, дитячі лікарі, зокрема, Тетяна Петрівна Чорна та Валентина Володимирівна Коваленко.

Як правило, у Всесвітній день православної молоді перш за все готуються концертні програми чи інші урочистості, спрямовані на здорову частину молоді, а діти і молоді люди, які знаходяться у лікарнях, інколи, тільки чують про них, але взяти участі не можуть. Як тільки боляче дивитися на сльози хворої дитини і невтішну материнську скорботу про своє чадо! Як багато виникає питань у переповненому сльозами серці молодої людини, яка тільки починає життєвий шлях, а вже зустрічає випробування, перед якими безсилий будь-який вік і становище. До кого ж звернути біль душі? Хто дасть втіху і вселить віру у завтрашній день, як не Господь наш?  Саме тому, у цей день Владика Боголєп звернув першочергову увагу на дітей, які знаходяться в Олександрійській міській лікарні, адже фізично і духовно здорове молоде покоління, виховане в дусі віри, надії і любові – запорука благословенного Богом майбутнього.  

 

Автор: протоієрей Віталій Коваленко


Подпишитесь на нас в Telegram

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2020. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua