У Петровому чергові проводи на строкову службу

Сьогодні, 07 жовтня 2019 року перший заступник голови РДА Тетяна Панета взяла участь у першій відправці юнаків осіннього призову – 2019.

Провести строковиків на службу в Збройних Силах України до районного військомату прийшли їхні рідні та близькі, а також представники духовенства. Особливої урочистості заходу додавали марші у виконання духового оркестру.

З напутніми словами до майбутніх захисників звернулися військовий комісар Петрівського районного військового комісаріату Олег Откидач, перший заступник голови РДА Тетяна Панета, голова районної організації ветеранів України Олег Гіюк.

Тетяна Панета насамперед подякувала батькам за виховання хоробрих синів, а призовникам побажала з честю виконувати військовий обов’язок, та повернутися здоровими і змужнілими до рідних домівок.

Настоятель Свято-Покровської церкви селища Петрового протоієрей Дмитро Городецький та настоятель храму Вознесіння Господнього селища Петрового протоієрей Михайло Царук також побажали юнакам гарної служби та разом із присутніми помолилися, окропили свяченою водою та вручили хлопцям обереги – хрестики та іконки.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2019. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua